Zadanie domowe z 9 grudnia

Katecheza - w ramach zjęć z religii spotkaliśy się w kościele z księdzem rekolekcjonistą.

Jako zadanie domowe, proszę nauczyć się na zaliczenie Przykazania Miłości oraz 10. Przykazań Bożych (to było zadane już wcześniej, nauczyło się dwoje uczniów).

Język polski - pracowaliśmy z tekstem ze strony 90-tej. Zrobiliśmy w książce ćw. 1 i 2 z tej strony, a w ćwiczeniach: ćw. 1 na stronie 90, ćw. 3 na str. 91 oraz ćw. 5 na str. 92.

Proszę nie uzupełniać więcej, niż zadałam na pracę domową czyli: czytanie tekstu ze strony 90. Ćwiczenie 6 ze strony 92 i ćw. 8 ze strony 93 - tylko to.

Resztę tego tematu robimy w sobotę ;)

16 grudnia będziemy obchodzić symboliczną klasową Wigilię - można tego dnia ubrać się świątecznie ;) możliwe, że dzieci odwiedzi Mikołaj ;)