wide7.jpg

Akcja Narodowego Czytania

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i zechcieli wziąć udział w akcji Narodowego Czytania, które w naszej szkole przeprowadziliśmy po raz drugi.
Spotkaliśmy się w niedzielne popołudnie, aby razem przenieść się w świat przedstawiony tak pięknie przez Elizę Orzeszkową w "Nad Niemnem".
Wybrane fragmenty powieści czytali nam nasi wspaniali Uczniowie, Rodzice oraz Nauczyciele, na czele z Dyrektorem szkoły Dorotą Andraką. Uczniowie z naszego szkolnego chórku przygotowali nam niespodzianki muzyczne, za które również bardzo dziękujemy.
Już dziś zapraszamy wszystkich na Narodowe Czytanie 2024, podczas którego czytać będziemy ... "Kordiana" Juliusza Słowackiego! Double click on the text box to start editing your content and make sure to add all the relevant details you want to share.

wide3.jpg
wide8.jpg