photo7.jpg

Spotkanie z Przedstawicielami Rządu RP

14 września w Parafii św. Cyryla i Metodego oraz w naszej polskiej szkole przyparafialnej miało miejsce bardzo sympatyczne spotkanie z przedstawicielami rządu RP.

Odwiedziła nas Wicemarszałek Sejmu RP Małgorzata Gosiewska, której towarzyszył Konsul Generalny RP w Nowym Jorku Adrian Kubicki wraz z Wicekonsulem Krzysztofem Płaskim, a także Wicedyrektor Instytutu Rozwoju Języka Polskiego im. Świętego Maksymiliana Marii Kolbego, Jacek Janowiak.

Gościom bardzo serdecznie dziękujemy za tę wizytę, za rozmowy przy stole, słowa wsparcia i zrozumienia dla działalności zarówno naszej polskiej parafii, jak i szkoły.

Księdzu Proboszczowi Eugeniuszowi Kotlińskiemu i niezastąpionej Pani Eli oraz Pani Dyrektor Dorocie Andrace dziękujemy za gościnność, a przedstawicielom Grona Pedagogicznego i Rady Rodziców za obecność i poświęcony czas.

pho8.jpg
pho9.jpg