Cartoon Camp

Maria Skłodowska Curie Professional Women's Association zapraszamy szkoly polonijne do udziału w konkursie opowiadania Bajek, Baśni i Legend Polskich, który odbędzie się w niedzielę 17 marca 2024 r. o godz. 10 rano w Fundacji Kościuszkowskiej na Manhattanie. Konkurs objęty jest honorowym patronatem Centrali Polskich Szkół Dokształcających. Konieczna wcześniejsza rejestracja w terminie do 1 lutego 2024 r.  Po otrzymaniu zgłoszenia przesłane zostaną dalsze informacje oraz karty rejestracyjnedla uczestników konkursu.

Konkurs organizowany jest w 2 kategoriach: j. polski i j. angielski. W konkursie mogą brac udział uczniowie szkół polonijnych w wieku od 9 do 12 lat. Laureaci pierwszego miejsca w latach ubiegłych nie mogą ponownie brac udziału w konkursie.

Maria Bielska

President MSCPWA