Zadanie domowe z 6 kwietnia

Updated: Apr 9

Religia - na ostatniej katechezie mówiliśmy o Zmartwychwstaniu Pana Jezusa (katecheza ze strony 59), ale też o Miłosierdziu Bożym z racji II Niedzieli Wielkanocnej, Niedzieli Miłosierdzia Bożego właśnie. Rozmawialiśy o św. Faustynie Kowalskiej i o obrazie "Jezu, ufam Tobie". W domu proszę uzupełnić zadanie ze strony 60. Proszę pokolorować obrazki, które dzieci dostały w klasie - św. Faustynę Kowalską i obrazek Jezusa Miłosiernego.

*Zachęcam do udziału w konkursie katechetycznym.

Język polski - na zajęciach mówiliśmy o wiośnie, jej pierwszych oznakach, po obejrzeniu filmiku zrobiliśmy notatkę; powtarzaliśmy też poznane części mowy.

W domu proszę nauczyć się pięknie czytać wiersz Jana Brzechwy "Przyjście wiosny". Proszę też wyciąć z kartki ksero, którą uczniowie mają w folderach, obrazki i wkleić je do zeszytu na wzór tego, co robiliśmy w klasie.

Wklejam materiały dla uczniów, których nie było w szkole. Proszę zgłosić się do mnie na sms - wyślę zdjęcia notatki.

Do zobaczenia 13 kwietnia.

Jezu ufam Tobie
Download JPG • 328KB