Zadanie domowe z 2 marca

Katecheza - Wielki Post - strona 60. W domu proszę uzupełnić zadanie na stronie 61. Zachęcam również, aby wybrać się z dziećmi na Drogę Krzyżową.

Język polski - "Smacznie, zdrowo, kolorowo". Strony 110-112 w podręczniku i te same strony w ćwiczeniach. (uczniowie, których nie było na zajęciach, proszeni są o uzupełnienie tematu w domu.

Praca domowa - nauczyć się czytać tekst "Zdrowa dieta" ze strony 111. Dokończyć ćwiczenie 4 na str. 111 oraz ćwiczenie 5 i 6 na str. 112.

Zachęcam do udziału w konkursie poświęconym Żołnierzom Wyklętym. Są uczniowie, którzy lubią malować i wychodzi im to bardzo ładnie, dlatego proszę rodziców, abyście dali szansę swoim dzieciom i zgłosili je do konkursu.

Załączam informacje, osoby chętne proszę o kontakt. Prac nie musicie wysyłać sami, zbieramy je w naszej szkole. Licze na liczny udział dzieci w konkursie :)

Regulamin konkursu Żołnierze Wyklęci - IV edycja
Download PDF • 282KB