top of page
  • Małgorzata Skrodzki

Zadanie domowe na 1 grudnia

Updated: Nov 27, 2023

* Proszę obejrzeć wykład online dotyczący życia i działalności Bronisława Piłsudskiego, znanego odkrywcy i etnografa, brata Józefa Piłsudskiego i przygotować kilkuzdaniową wypowiedź na temat obejrzanego nagrania:

* Proszę uzupałnić kartki ksero, które rozdałam na lekcji (certyfikaty, zadanie XIV)

Proszę również uczniów, którzy nie wykonali zadania domowego na ostatnie zajęcia o uzupełnienie zeszytów. Wklejki - napisać kilka zdań o Piłsudskim pod jego portretem, wpisać najważniejsze fakty o wilekich Polakach (pod zdjęciami), podpisać Parki Narodowe na mapce.

* przypominam o akcji Dar Serca i proszę, aby kto może przyniósł ubranie i bieliznę dla chłopaka lub dziewczyny na 16-18 lat. Z góry Wam dziękuję za pomoc dzieciom i młodzieży z domu dziecka w Krasnem w Polsce.

Do zobaczenia na zajęciach.33 views0 comments

Commenti


bottom of page