top of page
  • kornakkatarzyna

Zadanie domowe z 7 pazdziernika

Witam serdecznie


Katecheza

Na ostatniej lekcji religii modlilismy się do Aniola Stróża. Wszystkie dzieci pieknie pomodlily sie. Rozmawialismy takze o wspanialym Bozym cudzie, jakim jest ,,Stworzenie swiata". Do tego tematu prosze wykonac zadanie domowe.


Język polski

W sobote powtorzylismy i utrwalilismy wymowe poznanych literek. Wyszukiwalismy znane nam wyrazy, zawierajace te literki i zapisywalismy je w formie obrazka. Przypomnielismy sobie polskie nazwy kolorow kredek. Pan Domnik ( nauczyciel muzuki ) uczyl nas piosenki ,, ,, Kolorowe Kredki '', ktora bedziemy spiewac podczas ,, Pasowanie na ucznia " oraz ,, Hymnu Narodowego ". Czytalismy zdania w otrzymanej kserokopii.


Na zadanie domowe :

* Utrwal pisownie literek w otrzymanych kserokopiach.

* Naucz sie czytac zdania w otrzymanej kserokopii (cwiczylismy na lekcji).

* Przypominam i zachecam do kontynuowania akcji: Pazdziernik - ,,Miesiacem Dziedzictwa Narodowego" czyli ubieramy koszulki szkolne.

* Bardzo prosze, aby w wolnej chwili dzieci uczyly sie spiewac piosenke ,, Kolorowe kredki" :)
Do zobaczenia

Pani Kasia


36 views0 comments

Comments


bottom of page