top of page
  • kornakkatarzyna

Zadanie domowe z 21 pazdziernika

Katecheza

Zadanie domowe do tematu ,, Arka Noego'' str. 9


J.polski

Na ostatniej lekcji obchodzilismy Dzien Dwujezycznosci oraz przylaczylismy sie do akcji Przerwa na czytanie. Dzieci pieknie uczestniczyly w wydarzeniach. Nastepnie przypomnielismy sobie poznane wczesniej literki, czytalismy zadany tekst oraz poznalismy nowe samogloski - s, - w oraz samogloske - y.

Na zadanie domowe prosze wykonac cwiczenia do obrazkow oraz pokolorowac je. Prosze rowiez cwiczyc pisownie nowych literek i wyrazow w kserokopiach i zeszycie , a takze powtorzyc nowo poznane wyrazy z calej lekcji .


Powodzenia

Do zobaczenia48 views

Recent Posts

See All

Na ostatnich zajeciach z religii i j. polskiego, dzieci dowiedzialy sie, kim w rzeczywistosci byl Św. Mikołaj. Kolorowalismy brodatego Mikołaja , dobieralismy w pary pasujace do siebie prezenty oraz

Witam Minął juz piekny, swiateczny czas z okazji Swieta Dziekczynienia i pora wrocic do obowiazkow, zatem prosze :) 1. Wykonaj zadania ze str. 14- 15 w cwiczeniach. Jest to utrwalenie poznanych juz li

Religia str. 17 J.polski Uzupelnij cwiczenia na str. 12-13 w cwiczeniach Nucz sie czytac tekst z cw. 7 str. 13 w cwiczeniach Do zobaczenia

bottom of page