• kornakkatarzyna

Zadanie domowe z 20 pazdziernika.

Dziękuję za aktywny udział w Dniu Dwujęzycznosci oraz akcji Przerwa na czytanie :))

Na zadanie domowe prosze przypomniec sobie najwazniejsze cechy epoki romantyzmu oraz

zyciorys najwazniejszego poety polskiego romantyzmu - Adama Mickiewicza.

Prosze rowniez przyniesc napisane zaproszenia ( zadanie domowe z ostatnich zajec lekcyjnych). Obowiazkowo wszyscy uczniowie !

Prosze pamietac o PUNKTUALNOSCI !

Najblizszy piatek, to ostatni termin przyniesienia wypelnionej formy na egzamin LOTE , pamietajcie rowniez o oplacie 30 $.

Ostatni raz w tym miesiacu zakladamy koszulki szkolne.

Do zobaczenia