top of page
  • wieslawahospod

Zadanie domowe na 8 marca

J. POLSKI-

  1. Proszę pisemnie odpowiedzieć na pytania od 2-5 na stronie 110

  2. Proszę przygotować się do krótkiej prezentacji (ustnej i z pamięci) na temat życia i twórczości Jana Kochanowskiego. Proszę wykorzystać notatki z lekcji oraz słownictwo z żółtych ramek na stronie 110 ( na dole strony).

  3. Ćw. 2 str.118


GEOGRAFIA-

Prosze dokończyć ćwiczenie nr. 1 na stronie 30 podręcznika ,wpisujac poprawnie (pamiętając o dużych literach) pełne nazwy krain geograficznych. Nazwy krain do odszukania na mapce , na stronie 88 i 89 podręcznika.


Wiesława Hospod

44 views

Recent Posts

See All

Zadanie domowe na 12 kwietnia

1.J.POLSKI- -- Proszę nauczyć się bardzo dobrze czytać fragment oraz zapoznać się z całym tekstem " Do sukcesu nie ma drogi na skróty" , str.184-185. --Proszę zastanowić się nad odpowiedziami 1-7 str.

Zadanie domowe na 5 kwietnia

1.J, POLSKI- W ramach powtórki proszę przypomnieć sobie zasady pisowni " nie" z przymiotnikami, rzeczownikami, czasownikami i przyslówkami. Odmiana rzeczownika przez przypadki. Ćw. 1, 2, 3 str.181, 4,

Zadanie domowe na 22 marca

1.Wykorzystując wyrażenia z ostatniej lekcji , proszę utworzyć zdania złozone , w kórych zawarta będzie maksymalna ilość informacji dotyczących Jana III Sobieskiego ( tak jak ćwiczyliśmy na ostatnich

Komentarze


bottom of page