top of page
  • wieslawahospod

Zadanie domowe na 6 stycznia 2024 r.

1/Religia-

Prosze odwiedzic szopke {przy okazji uczestnictwa we mszy sw,} oraz pomodlic sie modlitwa Ojcze Nasz i Zdrowas Mario , w intencji swojej rodziny i pokoju na swiecie.


2/J.polski-

Z podrecznika - czytanki , prosze nauczyc sie plynnie czytac tekst " Noworoczne postanowienia" , str.103.

Prosze napisac w zeszycie swoje noworoczne postanowienie/ postanowienia.


Prosze przygotowac sie do poprawkowego dyktanda o Wroclawiu, str, 48 podrecznika.


Przypominam uczniom majacym problemy z czytaniem o praktyce na elementarzu sylabowym.


3/Gramatyka-

Cw.4, str.41 z podrecznika do cwiczen.


Wieslawa Hospod


35 views

Recent Posts

See All

Zadanie domowe na 2 marca

J.POLSKI- Proszę nauczyć sie bardzo ładnie (płynnie ) czytać pierszy akapit ( pierwszą z trzech cześci tekstu) "Polowanie na slonia" st. 111 podręcznika- czytanki . Będziecie czytać na oceny. Prosze z

Zadanie domowe na 10 lutego

RELIGIA- W ramach powtórki prosze odpowiedzieć na pytania, na stronie 38 podręcznika. J.POLSKI- 1)Poszę sie nauczyć czytać całość lub fragment opowiadania pt. "Rekin", str.107 podręcznika -czytanki, 2

Zadanie domowe na 3 lutego

RELIGIA- Prosze opisac w zeszycie swoimi slowami , w jaki sposob Izraelici przeszli przez Morze Czerwone ? J.POLSKI- PRZYIMEK 1)Prosze zapamietac, ze przyimki to wyrazy , ktore znajduja sie przy rzecz

bottom of page