• kornakkatarzyna

Zadanie domowe na 27 stycznia.

Zadanie domowe do tematu ,, Odnalezienie Pana Jezusa" str. 35

J.polski

*Na ostatnich zajeciach swietowalismy Dzien Babci i Dziadka oraz wykonalismy laurki.

Uczestniczylismy takze w pieknej akademii, ktora odbyla sie w kosciele.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życze duzo zdrowka i pociechy z wnuków !!!

*Obchodzilismy rowniez Swiatowy Dzien Pizzy, ktora bardzo dzieciom smakowala.

*Odwiedzil nas rowniez Pan Dominik - nauczyciel muzyki, ktory podarowal wszystkim dzieciom intrumenty muzyczne i kazdy uczen mial okazje wykazac sie swoim talentem:))

*Rozmawialimy na temat zdrowego odzywiania i poznalismy nowe literki - h, - f, zapoznalismy sie z przykladowymi wyrazmi zawierajacymi te litery oraz czytalismy tekst z podrecznika. Na lekcji pracowalismy miedzy innymi na kserokopiach, ktore bedziemy konczyc na najblizszych zajeciach, wiec zatrzymalam je w klasie.

Na zadanie domowe prosze:

a). Wykonac wszystkie polecenia ze str. 30 - 31 w cwiczeniach.

b). Uzupelnic zadania w kserokopii oraz pokolorowac obrazki.

c). Powtorzc poznane na lekcji wyrazy.

d). Nuczyc sie pieknie czytac tekst ,, Juz czytam " str. 31 w podreczniku.

Życzę pieknego tygodnia!

p. Kasia