top of page
  • kornakkatarzyna

Zadanie domowe na 27 stycznia.

Religia

Zadanie domowe do tematu ,, Odnalezienie Pana Jezusa" str. 35


J.polski

*Na ostatnich zajeciach swietowalismy Dzien Babci i Dziadka oraz wykonalismy laurki.

Uczestniczylismy takze w pieknej akademii, ktora odbyla sie w kosciele.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życze duzo zdrowka i pociechy z wnuków !!!

*Obchodzilismy rowniez Swiatowy Dzien Pizzy, ktora bardzo dzieciom smakowala.

*Odwiedzil nas rowniez Pan Dominik - nauczyciel muzyki, ktory podarowal wszystkim dzieciom intrumenty muzyczne i kazdy uczen mial okazje wykazac sie swoim talentem:))

*Rozmawialimy na temat zdrowego odzywiania i poznalismy nowe literki - h, - f, zapoznalismy sie z przykladowymi wyrazmi zawierajacymi te litery oraz czytalismy tekst z podrecznika. Na lekcji pracowalismy miedzy innymi na kserokopiach, ktore bedziemy konczyc na najblizszych zajeciach, wiec zatrzymalam je w klasie.


Na zadanie domowe prosze:

a). Wykonac wszystkie polecenia ze str. 30 - 31 w cwiczeniach.

b). Uzupelnic zadania w kserokopii oraz pokolorowac obrazki.

c). Powtorzc poznane na lekcji wyrazy.

d). Nuczyc sie pieknie czytac tekst ,, Juz czytam " str. 31 w podreczniku.


Życzę pieknego tygodnia!

p. Kasia


37 views

Recent Posts

See All

Zadanie domowe na 10 lutego.

Religia cw. 1 i 2, str. 39 J.polski Na ostatniej lekcji poznalismy literke - ó oraz wybraliśmy sie ,, na zakupy '' ;). Proszę: a). zrobic cw. 3, str. 35 w cwiczeniach b). wpisac sylaby i literki na st

Zadanie domowe na 3 lutego.

Religia: str. 37 J.polski: Na ostatniej lekcji poznalismy literke -ż, prosze: a) Uzupelnic cwiczenia str. 32- 33 b) Cwiczyc pisownie wyrazow zapisanych w zeszycie: -foka, -delfin, -frytki, -herbata, h

bottom of page