top of page
  • kornakkatarzyna

Zadanie domowe na 20 stycznia.

Religia

cw. 1-3 , str. 33


J.polski

a). Proszę cwiczyc pisownie zapisanych w zeszycie literek oraz wyrazow.

b). Proszę uzupenic zadania w kserokopiach oraz niedokonczone polecenia w cwiczeniach.

c). Naucz sie czytac zdania z cw.3, str. 28 w ćwiczeniach.


Do zobaczenia :)

33 views

Recent Posts

See All

Zadanie domowe na 10 lutego.

Religia cw. 1 i 2, str. 39 J.polski Na ostatniej lekcji poznalismy literke - ó oraz wybraliśmy sie ,, na zakupy '' ;). Proszę: a). zrobic cw. 3, str. 35 w cwiczeniach b). wpisac sylaby i literki na st

Zadanie domowe na 3 lutego.

Religia: str. 37 J.polski: Na ostatniej lekcji poznalismy literke -ż, prosze: a) Uzupelnic cwiczenia str. 32- 33 b) Cwiczyc pisownie wyrazow zapisanych w zeszycie: -foka, -delfin, -frytki, -herbata, h

bottom of page