top of page
  • wieslawahospod

Zadanie domowe na 17 listopada

J. polski - w nawiazaniu do omawianego wiersza Ignacego Krasickiego "Ptaszki w klatce", prosze odpowiedziec pisemnie na pytanie "Czy czujesz sie osoba wolna ? Praca w formie wypracowania powinna zawierac uzasadnienie.

Zadanie nieobowiazkowe { dla ambitnych} - nauczyc sie wiersza na pamiec,

54 views

Recent Posts

See All

J.polski, Prosze przeczytac tekst "Spotkanie z niewidoma kolezanka" ,str.56 podrecznika i przygotowac sie do dyskusji na temat niepelnosprawnosci. Historia, 1] ]Nauczyc sie , w jakich latach wladze w

J. polski - Prosze zapoznac sie z tekstem " Lekcja Anielki" z podrecznika str,48, a nastepnie napisac w punktach podobienstwa i roznice w przebiegu lekcji Anielki a Twojej lekcji. Geografia- Prosze od

bottom of page