top of page
  • wieslawahospod

Zadanie domowe na 17 listopada

J. polski - w nawiazaniu do omawianego wiersza Ignacego Krasickiego "Ptaszki w klatce", prosze odpowiedziec pisemnie na pytanie "Czy czujesz sie osoba wolna ? Praca w formie wypracowania powinna zawierac uzasadnienie.

Zadanie nieobowiazkowe { dla ambitnych} - nauczyc sie wiersza na pamiec,

55 views

Recent Posts

See All

Zadanie domowe na 12 kwietnia

1.J.POLSKI- -- Proszę nauczyć się bardzo dobrze czytać fragment oraz zapoznać się z całym tekstem " Do sukcesu nie ma drogi na skróty" , str.184-185. --Proszę zastanowić się nad odpowiedziami 1-7 str.

Zadanie domowe na 5 kwietnia

1.J, POLSKI- W ramach powtórki proszę przypomnieć sobie zasady pisowni " nie" z przymiotnikami, rzeczownikami, czasownikami i przyslówkami. Odmiana rzeczownika przez przypadki. Ćw. 1, 2, 3 str.181, 4,

Zadanie domowe na 22 marca

1.Wykorzystując wyrażenia z ostatniej lekcji , proszę utworzyć zdania złozone , w kórych zawarta będzie maksymalna ilość informacji dotyczących Jana III Sobieskiego ( tak jak ćwiczyliśmy na ostatnich

Comentários


bottom of page