top of page
  • kornakkatarzyna

Zadanie domowe na 13 stycznia.

Religia:

  1. Utrwalamy modlitwe - Zdrowas Maryjo.

2. cw. 1,2 str. 29


J.polski:

  1. Cwiczymy pisownie literek i wyrazow zapisanych w zeszycie.

  2. Utrwal wymowe poznanych na lekcji literek i wyrazow.

  3. Naucz sie czytac zdania ze str. 27 w cwiczeniach.


Życzę dobrego tygodnia :)


34 views

Recent Posts

See All

Zadanie domowe na 10 lutego.

Religia cw. 1 i 2, str. 39 J.polski Na ostatniej lekcji poznalismy literke - ó oraz wybraliśmy sie ,, na zakupy '' ;). Proszę: a). zrobic cw. 3, str. 35 w cwiczeniach b). wpisac sylaby i literki na st

Zadanie domowe na 3 lutego.

Religia: str. 37 J.polski: Na ostatniej lekcji poznalismy literke -ż, prosze: a) Uzupelnic cwiczenia str. 32- 33 b) Cwiczyc pisownie wyrazow zapisanych w zeszycie: -foka, -delfin, -frytki, -herbata, h

bottom of page