top of page
  • Writer's pictureMarzena Huba

Praca domowa z religii dla klasy 6a na 4 listopada 2023r.

Na dzisiejszej Katechezie omawialiśmy postaś św. Matki Teresy z Kalkuty oraz postać św. Brata Alberta Chmielowskiego. W domu proszę napisać w zeszycie, w jaki sposób świętość osiągnęła Matka Teresa lub brat Albert?

(str 22-23.)

31 views

Recent Posts

See All

Praca domowa dla klasy 6a na 16 grudnia 2023r.

Na następne zajęcia proszę uzupełnić ćwiczenie 6 str.70. Na stronie 85,86 oraz 87 jest tekst o Bożym Narodzeniu. Proszę go przeczytać. Proszę porozmawiać z rodzicami lub dziadkami o tradycjach świątec

Praca domowa z j. plskiego dla klay 6a na 9 grudnia.

Na ostatnich zajęciach omawilismy kolejne rozdziały "W pustyni i w puszczy". Uczniowie opowidali czytankę o Robercie Lewandowskim. Z historii zaczęliśmy omawiać temat 7. Jadwiga i Jagiello" W domu pro

Comentários


bottom of page