top of page
  • Writer's pictureMarzena Huba

Praca domowa z j. polskiego dla klasy 6a na 2 grudnia 2023r.

  1. Proszę przeczytać tekst "Spotkanie z gwiazdą" str. 71,72. Prosze uzupełnić zdania pod tekstem str. 72.

  2. W książce do geografii proszę uzupełnić stronę13.

  3. Na ostatnich zajęciach rozpoczęlimśy omawianie lektury " W pustyni i w puszczy". Proszę czytać kolejne rozdziały. Na przyszłych zajęciach omówimy rozdział 2,3,4 oraz 5. Proszę przynieść karty pracy oraz notatki z lektury.

  4. Proszę przynieść książki do historii z klasy 5. Będziemy kontynuować omawianie dynastii Jagiellonoów.

Kochani rodzice klasy 6a. w przyszłą sobotę można jeszcze przynieść formy na legitymacje szkolne. Druki są do pobrania na stronie szkoły. Prośba pani Dyrektor, aby wszyscy uczniowie naszej szkoły posiadali legitymacje szkolne.


Pozdrawiam serdecznie

Do zobaczenia w sobotę

pani Marzena

41 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page