top of page

,, Dopomóż dzisiejszym 

odchodzącym chwilom 

by warte były wspomnień."

 

          Pisząc o odchodzących chwilach mamy na myśli pożegnanie klasy dwunastej, ale i nie tylko , bowiem na miłe wspomnienia złożyło się 12 lat nauki w naszej szkole, wspólne wycieczki między innymi do Konsulatu, Instytutu Józefa Piłsudskiego i polskiego kina oraz wyjazdy na ,,Wakacje z Panem Bogiem " , do Amerykańskiej Częstochowy i do Polski, podczas których zawarliśmy w tej szkole prawdziwe i wartościowe przyjaźnie. 

          Jednak 1 czerwca 2019 roku pożegnaliśmy nie tylko abiturientów naszej szkoły, ale także uczniów klasy ósmej, którzy kończąc pierwszy etap nauki udali się na zasłużony odpoczynek.

Zanim to jednak nastąpiło, wszyscy udaliśmy się  na wieczorną Mszę Świętą, po czym rozpoczęliśmy oficjalną uroczystość, podczas której dyrektor szkoły pani dr Dorota Andraka wręczyła wyrożnienia, nagrody oraz dyplomy. Po części oficjalnej mieliśmy przyjemność obejrzeć część artystyczną w wykonaniu klasy 12, po której wszyscy udali się na wspólny poczęstunek . 

            W imieniu klasy ósmej i dwunastej składamy z serca płynące podziękowania za wspólnie spędzone chwile podczas uroczystości pożegnalnej oraz wszystkich lat szkolnych ...

 

bottom of page