top of page

ŚLUBOWANIE PIERWSZAKÓW 

   W sobotę 9 listopada odbyło sie w naszej szkole ślubowanie pierwszoklasistów. Uczniowie pod opieką swojej wychowawczyni pani Małgosi Skrodzki, wystąpili przed swoimi najbliższymi oraz przed zaproszonymi na uroczystość gośćmi z krótką akademią, podczas której udowodnili, jak pięknie mówią i śpiewają po polsku. Dzieci “uratowane” przez Dobrą Wróżkę :) mogły przystąpić do uroczystego ślubowania i na ręcę pani dyrektor szkoły złożyć obietnicę, że będą dobrymi kolegami i koleżankami oraz pilnymi uczniami.

Dzieciom gratulujemy i życzymy sukcesów w nauce oraz dużo radości z przebywania w naszej szkole wśród nowych przyjaciół. Rodzicom gratulujemy wspaniałych dzieci.

Pani dyrektor Dorocie Andrace dziękujemy za przyjęcie ślubowania i pasowanie dzieci na pełnoprawnych uczniów PSS p.p. św. Cyryla i Metodego. Dziękujemy za obecność pani wicedyrektor Beacie Grygiel, księdzu proboszczowi Eugeniuszowi Kotlińskiemu i księdzu Sławkowi Szuckiemu, paniom Kasi Zagule, Agnieszcze Równej i Ani Jędruczek z Komitetu Rodzicielskiego. Gabrysi Skrodzki i Sylwii Rząsie za pomoc, Oli Łapińskiej i Gabrysi Wojnar za wcielenie się w role Dobrej i Złej Wróżki, a Zuzi Trzasce, Natalce Wojnar i Adamowi Bieleniowi za obecność ze Sztandarem naszej szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

bottom of page