Uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych.

W dniu 17 listopada, w naszej szkole odbyła się Uroczystość Ślubowania uczniów klas pierwszych. Uczniowie przywitali zaproszonych gości przedstawieniem. 28 uczniów z klas 1A i 1B zabrali wszystkich w podróż do Królestwa SZKOLANDII. Następnie odbyło się oficjalne ślubowanie z rąk Pani Dyrektor - Doroty Andraki oraz padły ceremonialne słowa przysięgi. Dzieci otrzymały dyplomy oraz małe upominki z rąk jednego z gości specjalnych - Pani Krystyny Figiel, menager PSFCU. Ceremonię podsumował ksiądz proboszcz Eugeniusz Kotliński oraz udzielił pierwszakom oraz zgromadzonej publiczności Bożego Błogosławieństwa. Do przedstawienia przygotowały dzieci wychowawczynie pierwszych klas - Pani Elżbieta Niedźwiedzka oraz Dominika Orwat. Natomiast krótki poczęstunek został zorganizowany przez rodziców. Dziękujemy wszystkim zgromadzonym za przybycie!