• kornakkatarzyna

Religia - zadanie domowe na 28 marca

Updated: Mar 28

Witam Was bardzo serdecznie Drodzy Rodzice !

Temat katechezy :

Bedziesz milowal Pana Boga swego, calym swoim sercem, cala dusza, cala swoja moca i calym swoim umyslem; a blizniego swego jak siebie samego.  Zadanie domowe :

Podaj przyklady milosci, jak wy maluszki kochacie innych.  Narysujcie jak spelniacie powyzsze przykazanie.

Dzisiejsza modlitwa:

Dobry Jezu ,

Mysli . słowa , zabawę moją

poświecam na chwałe Twoją.

Tobie serce swe oddaje

coraz lepszym niech sie staje.

Bardzo prosze o wysylanie zdjec prac domowych pod nr tel 347 581 6848

Dziekuje !