top of page
  • Małgorzata Skrodzki

Zadanie domowe z 7 października

Katecheza - październik jest miesiącem modlitwy różańcowej, zadaję zatem jako pracę domową modlić się na różańcu w dowolnej intencji :)


Język polski - nauczyć się pięknie czytać tekst "Tajemnicze miejsce spotkań" ze strony 75 (podręcznik) oraz wykonać ćwiczenie 9 ze strony 77(ćwiczenia). W folderach znajdują się też dwie kartki ksero do dokończenia w domu - starannie kolorujemy jesienny koszyczek oraz wycinamy nazwy rzeczowników, kojarzących się z jesienią i naklejamy w zeszytach na gotowe już cienie.

Dzieci ładnie śpiewały dziś hymn - w domu ćwiczymy dalej (mamy 4 zwrotki do zaśpiewania 11 listopada:). Dziękuję też za odzew na apel i ubranie dziś szkolnych koszulek. Kontynuujemy to przez cały październik.

Zapraszamy wszystkich do udziału w Mszy Dziedzictwa Narodowego 15 października (info na zdjęciu).

Życzę wszystkim miłego tygodnia.

pani Małgosia
66 views

Σχόλια


bottom of page