top of page
  • kornakkatarzyna

Zadanie domowe z 4 listopada.

Katecheza

Zadanie domowe str. 15

Naucz sie modlitwy ,, Dobry Jezu".


J.polski

W sobote mielismy pierwsza probe Pasowania na ucznia. Prosze, aby dzieci na przyszla sobote umialy swoja role na pamiec. Na lekcji muzyki wraz z Panem Dominikiem spiewalismy piosenki. Od dwoch tygodni mamy juz ksiazki i bardzo z tego powodu cieszymy sie. Chcialabym, abysmy utrwalili poznane literki i wykonali poszczegolne cwiczenia :

a). cw. 2, str. 6

b). cw. 4, str. 7

c). cw. 5, str. 8

d). cw. 8, str. 9

e). Naucz sie czytac tekst ,, Juz czytam " str. 7 w podreczniku.


Poniewaz niektore dzieci pisza powolutku i nie nadazaja za wiekszoscia klasy, prosze aby uzupelnily w domu wszystkie brakujace cwieczenia z lekcji str. 6 - 9.

Czasami wyjscie do toalety rowniez zajmuje dziecom wiecej czasu, wiec z tego powodu rowniez prosilabym o uzupelnienie zadan w cwiczeniach i podreczniku.


Bardzo prosze, aby w sobote dzieci ubraly koszulki szkolne, gdyz odśpiewamy Mazurek Dabrowskiego . Zapraszamy Was drodzy rodzice wraz z dziecmi na piatkowa akademie z okazji Narodowego Swieta Niepodleglosci .


Do zobaczenia :)

50 views

Recent Posts

See All

Na ostatnich zajeciach z religii i j. polskiego, dzieci dowiedzialy sie, kim w rzeczywistosci byl Św. Mikołaj. Kolorowalismy brodatego Mikołaja , dobieralismy w pary pasujace do siebie prezenty oraz

Witam Minął juz piekny, swiateczny czas z okazji Swieta Dziekczynienia i pora wrocic do obowiazkow, zatem prosze :) 1. Wykonaj zadania ze str. 14- 15 w cwiczeniach. Jest to utrwalenie poznanych juz li

Religia str. 17 J.polski Uzupelnij cwiczenia na str. 12-13 w cwiczeniach Nucz sie czytac tekst z cw. 7 str. 13 w cwiczeniach Do zobaczenia

bottom of page