top of page
  • Writer's pictureIwona Korga

zadanie domowe z 3 listopada

Proszę przygotować pisemnie rozkład dnia - tzn jakie czynności i działania składają sie na wasz zwykły dzień.

Przypominam o konieczności złożenia aplikacji na legitymacje szkolne do końca listopada - więcej na: https://www.szkolapolska.info/

Przypominam także o Mszy Św. naszej szkoły w dniu 12 listopada o godzinie 11.30 w południe i zapraszam do udziału.

pozdrawiam,

Iwona Korga

10 views

Recent Posts

See All

Porozmawiaj z Rodzicami, Babcią czy Dziadkiem aby dowiedzieć się jaka jest historia Twojej Rodziny związana z wydarzeniami II wojny światowej - okupacja niemiecka i sowiecka 1939-1945. Do zobaczenia w

Proszę przygotować opis wybranego Parku Narodowego w Polsce - położenie, ciekawostki, roślinność, zwierzęta, walory turystyczne. Proszę także zapoznać się z wykładem online dotyczącym życia i działaln

Przygotowuj pisemnie odpowiedź na pytanie. Po spotkaniu z Jackiem Fairweather, autorem książki pt. "Ochotnik", o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim napisz co Twoim zdaniem jest największym osiągnięciem Rot

bottom of page