top of page
  • Writer's pictureIwona Korga

Zadanie domowe z 27 października

Przygotowuj pisemnie odpowiedź na pytanie.

Po spotkaniu z Jackiem Fairweather, autorem książki pt. "Ochotnik", o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim napisz co Twoim zdaniem jest największym osiągnięciem Rotmistrza Pileckiego?

Do zobaczenia w szkole.

Iwona Korga

5 views

Recent Posts

See All

Porozmawiaj z Rodzicami, Babcią czy Dziadkiem aby dowiedzieć się jaka jest historia Twojej Rodziny związana z wydarzeniami II wojny światowej - okupacja niemiecka i sowiecka 1939-1945. Do zobaczenia w

Proszę przygotować opis wybranego Parku Narodowego w Polsce - położenie, ciekawostki, roślinność, zwierzęta, walory turystyczne. Proszę także zapoznać się z wykładem online dotyczącym życia i działaln

Proszę przygotować pisemnie rozkład dnia - tzn jakie czynności i działania składają sie na wasz zwykły dzień. Przypominam o konieczności złożenia aplikacji na legitymacje szkolne do końca listopada -

bottom of page