top of page
  • kornakkatarzyna

Zadanie domowe z 21 pazdziernika

Katecheza

Zadanie domowe do tematu ,, Arka Noego " str. 11


J.polski

Na ostatniej lekcji obchodzilismy Dzien Dwujezycznosci oraz przylączylismy sie do akcji Przerwa na czytanie , w ktorych dzieci pieknie uczestniczyly. Przypomnielismy sobie takze poznane literki, czytalismy zadany tekst oraz poznalismy spolgloski - s, - w oraz samogloskę - y. Na zadanie domowe prosze wykonac cwiczenia do obrazkow w kserokopii oraz utrwalic pisownie nowych literek i wyrazow w kserokopiach oraz w zeszycie, a takze powtorzyc nowo poznane wyrazy.Powodzenia i do zobaczenia!1 view0 comments

Recent Posts

See All

Praca domowa dla klasy 4b na 18 maja.

Proszę: Wybrać i nauczyć się czytać jeden dowolny paragraf z czytanki pt. '' Serce Matki '' , str.170-171 . Napisać w zeszycie - ''Moje wymarzone wakacje"- jak wyglądałyby twoje wymarzone wakacje? Gra

Comments


bottom of page