top of page
  • kornakkatarzyna

Zadanie domowe z 21 pazdziernika

Katecheza

Zadanie domowe do tematu ,, Arka Noego " str. 11


J.polski

Na ostatniej lekcji obchodzilismy Dzien Dwujezycznosci oraz przylączylismy sie do akcji Przerwa na czytanie , w ktorych dzieci pieknie uczestniczyly. Przypomnielismy sobie takze poznane literki, czytalismy zadany tekst oraz poznalismy spolgloski - s, - w oraz samogloskę - y. Na zadanie domowe prosze wykonac cwiczenia do obrazkow w kserokopii oraz utrwalic pisownie nowych literek i wyrazow w kserokopiach oraz w zeszycie, a takze powtorzyc nowo poznane wyrazy.Powodzenia i do zobaczenia!1 view

Recent Posts

See All

Proszę zrobić ćw. 4 str. 91, 5, 6 str. 92, 7,8 str. 93 W sobotę będziemy mieli Wigilię. zaczniemy o godz. 12:30 :) Proszę pamiętać o pracy domowej z historii ( szczegóły w pracy domwej z zeszłego tyg

Na ostatnich zajęciach omawilismy kolejne rozdziały "W pustyni i w puszczy". Uczniowie opowidali czytankę o Robercie Lewandowskim. Z historii zaczęliśmy omawiać temat 7. Jadwiga i Jagiello" W domu pro

bottom of page