top of page
  • Małgorzata Skrodzki

Zadanie domowe z 13 stycznia

Katecheza - na religii rozmawialiśmy o swoich rodzinach i o Świętej Rodzinie :) Uczyliśmy się piosenki z pokazywaniem "Gdy Pan Jezus był malutki". W domu proszę wykonać ćwiczenie na stronie 39 oraz pokolorować obrazek ze Świętą Rodziną.

Język polski - na zajęciach rozmawialiśmy o swoich zainteresowaniach. Utrwalaliśmy również wiadomości o czasowniku. W domu proszę nauczyć się czytać tekst ze strony 99 - "Nasze kolekcje" (tu zwracamy uwagę na rzeczowniki w liczbie mnogiej). Proszę wykonać ćwiczenia: 6 i 7 na str. 100 oraz ćw. 8 na str. 101.

Proszę przekazać wszystkim Babciom i Dziadkom drugoklasistów nasze zaproszenie na akademię z okazji Ich święta. Wszyscy mile widziani w nastęną sobote, 20 stycznia o godzinie 13:00 w kościele. W tym roku akademię przygotowują dla wszystkich Babć i Dziadków klasy trzecie.

Miłego tygodnia.

Pani Małgosia.

74 views0 comments

Comments


bottom of page