top of page
  • Writer's pictureIwona Korga

Zadanie domowe z 13 października, klasa 12b

W nawiązaniu do fragmentu powieści Marii Dąbrowskiej pt. "Noce i Dnie", którą omawialiśmy na ostatniej lekcji, przygotuj wypracowanie/pracę pisemną na temat: Jak oceniasz kradzież z punktu widzenia współczesnego człowieka - czy jest to czyn dobry czy zły?

8 views

Recent Posts

See All

Porozmawiaj z Rodzicami, Babcią czy Dziadkiem aby dowiedzieć się jaka jest historia Twojej Rodziny związana z wydarzeniami II wojny światowej - okupacja niemiecka i sowiecka 1939-1945. Do zobaczenia w

Proszę przygotować opis wybranego Parku Narodowego w Polsce - położenie, ciekawostki, roślinność, zwierzęta, walory turystyczne. Proszę także zapoznać się z wykładem online dotyczącym życia i działaln

Proszę przygotować pisemnie rozkład dnia - tzn jakie czynności i działania składają sie na wasz zwykły dzień. Przypominam o konieczności złożenia aplikacji na legitymacje szkolne do końca listopada -

bottom of page