top of page
  • Writer's pictureIwona Korga

Zadanie domowe z 13 października, klasa 12b

W nawiązaniu do fragmentu powieści Marii Dąbrowskiej pt. "Noce i Dnie", którą omawialiśmy na ostatniej lekcji, przygotuj wypracowanie/pracę pisemną na temat: Jak oceniasz kradzież z punktu widzenia współczesnego człowieka - czy jest to czyn dobry czy zły?

9 views0 comments

Recent Posts

See All

Zadanie domowe z 12 kwietnia

Przed nami wolne dwa tygodnie 19 i 26 kwietnia - nie ma szkoły. Wracamy w piątek 3 maja, tego dnia będziemy ćwiczyć prezentacje na maturę, proszę aby każdy miał gotową prezentację. Nasza matura odbędz

Zadanie z 5 kwietnia kl 12 b

Bardzo proszę o wpisanie do zeszytu biogramu Jana Pawła II, proszę także kontynuować przygotowania do matury. W następny piątek - 12 kwietnia bądziemy wykonywac zdjecia na zakończenie roku. Bardzo pr

Zadanie z 22 marca

Bardzo proszę o pracę nad przygotowaniem do Matury, każdy ma pytania maturalne, po Świętach będziemy omawiać wybrane pytania na pierwszym spotkaniu w szkole. Proszę by każdy miał opracowane przynajmn

Comments


bottom of page