Zadanie domowe z 10 lutego

Religia - na dzisiejszej katechezie rozmawialiśmy o powołaniu apostołołów oraz o cudzie rozmnożenia chleba. Proszę dzieci o uzupełnienie zadań do tych dwóch tematów - strony 45 i 47. Proszę też modlić się w domu aktami, żeby dzieci utrwaliły te króciutkie modlitwy.

Język polski - na zajęciach rozmawialiśmy o czasie, o zegarach, uczyliśmy się wskazywania czasu. Oglądaliśmy filmiki i śpiewaliśmy piosenkę "Zegar bije" z pokazywaniem.

Wklejam wszystkie materiały, żeby uczniowie nieobecni na dzisiejszych zajęciach mogli wszystko uzupełnić.

Jako pracę domową na ferię dałam dzieciom 3 kartki ksero (wiersz, który uczymy sie czytać, uzuepłniamy czas na zegarach, trzecia kartka to recenzja książki. Poprosiłam, aby każdy uczeń wybrał na ferie polską książkę i aby wspólnie z rodzicami przeczytał ją i uzupełnił recenzję tak, jak potrafi :)

Życzę wszystkim uczniom bezpiecznego wypoczynku i zdrowia.

Spotykamy się 2 marca!

pani Małgosia