top of page
  • kornakkatarzyna

Zadanie domowe na 9 grudnia

Na ostatnich zajeciach z religii i j. polskiego, dzieci dowiedzialy sie, kim w rzeczywistosci byl Św. Mikołaj. Kolorowalismy brodatego Mikołaja , dobieralismy w pary pasujace do siebie prezenty oraz wykorzystalismy magiczna wstazke do namalowania tego, co chcielibysmy dostac pod choinke :)


Katecheza:

prosze zrobic cwiczenia na str. 23


J.polski:

Na ostatniej lekcji cwiczylismy pisownie literek - z , - i, - p str. 22-23, zatem prosze:

a). cwiczyc pisownie literek i wyrazow napisanych w zeszyciku

b). wykonaj cwiczenie 2 i 4 str. 22-23 w cwiczeniach

c). Naucz sie pieknie czytac tekst ,, Juz czytam " str. 24 w podreczniku


Do zobaczenia!31 views

Recent Posts

See All

Zadanie domowe na 10 lutego.

Religia cw. 1 i 2, str. 39 J.polski Na ostatniej lekcji poznalismy literke - ó oraz wybraliśmy sie ,, na zakupy '' ;). Proszę: a). zrobic cw. 3, str. 35 w cwiczeniach b). wpisac sylaby i literki na st

Zadanie domowe na 3 lutego.

Religia: str. 37 J.polski: Na ostatniej lekcji poznalismy literke -ż, prosze: a) Uzupelnic cwiczenia str. 32- 33 b) Cwiczyc pisownie wyrazow zapisanych w zeszycie: -foka, -delfin, -frytki, -herbata, h

bottom of page