top of page
  • kornakkatarzyna

Zadanie domowe na 9 grudnia

Na ostatnich zajeciach z religii i j. polskiego, dzieci dowiedzialy sie, kim w rzeczywistosci byl Św. Mikołaj. Kolorowalismy brodatego Mikołaja , dobieralismy w pary pasujace do siebie prezenty oraz wykorzystalismy magiczna wstazke do namalowania tego, co chcielibysmy dostac pod choinke :)


Katecheza:

prosze zrobic cwiczenia na str. 23


J.polski:

Na ostatniej lekcji cwiczylismy pisownie literek - z , - i, - p str. 22-23, zatem prosze:

a). cwiczyc pisownie literek i wyrazow napisanych w zeszyciku

b). wykonaj cwiczenie 2 i 4 str. 22-23 w cwiczeniach

c). Naucz sie pieknie czytac tekst ,, Juz czytam " str. 24 w podreczniku


Do zobaczenia!32 views0 comments

Recent Posts

See All

Zadanie domowe na 1 czerwca

Jest to ostatnie zadanie domowe w tym roku szkolnym :) a) Wykonaj cw. 4, 6 i 7 str. 59-61 b) Utrwal pisownie wyrazow zapisanych w zeszycie. c) Naucz sie czytac tekst ,, Juz czytam" str. 59 w czytance.

Comments


bottom of page