top of page
  • wieslawahospod

Zadanie domowe na 9 grudnia

Religia,

W nawiazaniu do lekcji na temat Adwentu, prosze odpowiedziec na pytania

ze strony 24 podrecznika .


J. polski,

Z podrecznika - czytanki,

1] Prosze zapamietac znaczenie oraz pisownie slow z cwiczenia 1 i 2 na stronie 54 oraz wykonac polecenia podane w tych cwiczeniach.

2] Prosze sie nauczyc czytac opowiadanie ze str,83. " Nasz kochany Swiety".

3] Przypominam o przygotowaniu sie do dyktanda ze str.48.

Z podrecznika do cwiczen- cw. ze str.37
34 views

Recent Posts

See All

Zadanie domowe na 2 marca

J.POLSKI- Proszę nauczyć sie bardzo ładnie (płynnie ) czytać pierszy akapit ( pierwszą z trzech cześci tekstu) "Polowanie na slonia" st. 111 podręcznika- czytanki . Będziecie czytać na oceny. Prosze z

Zadanie domowe na 10 lutego

RELIGIA- W ramach powtórki prosze odpowiedzieć na pytania, na stronie 38 podręcznika. J.POLSKI- 1)Poszę sie nauczyć czytać całość lub fragment opowiadania pt. "Rekin", str.107 podręcznika -czytanki, 2

Zadanie domowe na 3 lutego

RELIGIA- Prosze opisac w zeszycie swoimi slowami , w jaki sposob Izraelici przeszli przez Morze Czerwone ? J.POLSKI- PRZYIMEK 1)Prosze zapamietac, ze przyimki to wyrazy , ktore znajduja sie przy rzecz

bottom of page