• kornakkatarzyna

zadanie domowe na 8 pazdziernika

Dziękuje wszystkim uczniom oraz rodzicom, ktorzy byli obecni na Paradzie Pułaskiego ! .Zadanie domowe :

1. Zgodnie z tym jak sie umawialismy przy omawianiu waszych prac pisemnych, nalezy : napisać jeszcze je jeszcze raz, poprawiajac bledy w budowie zdan, bledy w wyrazach oraz rozbudowujac napisana tresc. Pamietajcie o wstepie, rozwinieciu i zakonczeniu, a kazdą z tych częsci zaczynamy od akapitu. Mimo, iz przypominalam wam o tym caly ubiegly rok, niektorzy z was juz zapomnieli. Praca ma zawierac 100 słow. Prosze nie przepisywac tekstow z internetu, ani napisanych przez waszych rodzicow. Pomysly mozecie zaczerpnac rozmawiajac z rodzicami badz czytajac na ten temat, ale piszecie sami ! Tematy wybrane przez mnie dotyczyly naszego spotkania z pierwszą damą, Agatą Kornahauser- Dudą.

*Stanowisko prezydenta kraju to wedlug mnie...

lub

* Funkcja pierwszej damy to wedlug mnie ...


2. W podreczniku str. 69 konczymy cwiczenie pierwsze czyli uzupelniamy tekst o Bieszczadach wybiarajac wyrazy z ramki ( banku wyrazow ) oraz uzupeniamy tekst o Sudetach rowniez korzystajac z podanych wyrazow.


3. W podreczniku str. 69 cw. 4


4. W podreczniku str. 70-71 cw. 2


( omowilismy na lekcji co macie w tych zadaniach zrobic )


5. W cwiczeniach str. 34- 36 , cw. 3-10Do zobaczenia


104 views

Recent Posts

See All

Historia: Rozwiaz krzyzowke cw. 5 str. 116 J.polski: 1. Odszukaj w internecie swoj chinski znak zodiaku ( lekcja - str. 125 w podreczniku) Przeczytaj ogolny opis oraz wypisz w zeszycie lub na kartce