• kornakkatarzyna

zadanie domowe na 8 pazdziernika

Dziękuje wszystkim uczniom oraz rodzicom, ktorzy byli obecni na Paradzie Pułaskiego ! .Zadanie domowe :

1. Zgodnie z tym jak sie umawialismy przy omawianiu waszych prac pisemnych, nalezy : napisać jeszcze je jeszcze raz, poprawiajac bledy w budowie zdan, bledy w wyrazach oraz rozbudowujac napisana tresc. Pamietajcie o wstepie, rozwinieciu i zakonczeniu, a kazdą z tych częsci zaczynamy od akapitu. Mimo, iz przypominalam wam o tym caly ubiegly rok, niektorzy z was juz zapomnieli. Praca ma zawierac 100 słow. Prosze nie przepisywac tekstow z internetu, ani napisanych przez waszych rodzicow. Pomysly mozecie zaczerpnac rozmawiajac z rodzicami badz czytajac na ten temat, ale piszecie sami ! Tematy wybrane przez mnie dotyczyly naszego spotkania z pierwszą damą, Agatą Kornahauser- Dudą.

*Stanowisko prezydenta kraju to wedlug mnie...

lub

* Funkcja pierwszej damy to wedlug mnie ...


2. W podreczniku str. 69 konczymy cwiczenie pierwsze czyli uzupelniamy tekst o Bieszczadach wybiarajac wyrazy z ramki ( banku wyrazow ) oraz uzupeniamy tekst o Sudetach rowniez korzystajac z podanych wyrazow.


3. W podreczniku str. 69 cw. 4


4. W podreczniku str. 70-71 cw. 2


( omowilismy na lekcji co macie w tych zadaniach zrobic )


5. W cwiczeniach str. 34- 36 , cw. 3-10Do zobaczenia


100 views

Recent Posts

See All

zadanie domowe na 29 pazdziernika

Historia : Na podstwie obejrzanego filmu pt. ,, Tajemnica Westerplatte" oraz materiału z książki do historii str. 22 - 23 oraz informacji w Wikipedii odpowiedz na poniższe pytania: Kiedy i gdzie dokła

zadanie domowe na 22 pazdziernika

j.polski: a). cw. 4-9 str. 23-24 b). Napisz czy lubisz korzystać z internetu i wyjśnij dlaczego. Wybierz z mediów społecznościowych ( social media ) jedno, najbardziej ulubione i opisz je. Przyłady :