• kornakkatarzyna

zadanie domowe na 8 maja

Dzien dobry ! 1. Cw. 1, 6, 8  str. 71- 73 Przeczytaj jeden artykul opublikowany w wybranym przez ciebie czasopismie. Napisz na jego temat 10 zdan. Nie zapomnij podac, w ktorym czasopismie i kiedy sie ukazal artykul oraz kto jest jego autorem.  2. Dokoncz w cwiczeniach  tlumaczenie ,, THE JOURNEY OF A LIFETIME  str. 103  3. Naucz sie pieknie recytowac ( czytac ) wiersz Juliana Tuwima pt. ,, Dyzio Marzyciel " str 135  w czytance :) Nagranie video lub sam glos prosze wyslac na podany email adres. WAZNE INFORMACJE !


Prosze Was do wziecia udzialu w akcji skladania  podziekowan osobom, ktore poswiecaja sie oraz ryzykuja wlasnym zyciem w obecnej trudnej sytuacji, a sa to : lekarze, policjanci, strazacy, ksiaza, sprzedwacy...

Słowa podziękowania  maja w sobie wielka moc!  Niosą obustronna wdzieczność.  Motywują do dalszej pracy i niesienia pomocy. 

Prosze Was, drodzy uczniowie, abyscie stworzyli cos od siebie 💟 💞💗❣💓💖💌

Kartki z podziekawaniami mozecie podpisac swoim imieniem i nazwiskiem jesli macie chęć. Podziekowania mozna napisac w obydwu jezykach badz w j.polskim. Ponizej wysylam Wam pomysly, ktore wyslalam mojej 3- ciej klasie. Zdjecia kartek wysylacie do mnie, a ja do Dyrekcji. Szkola przygotuje kolaz z wykonanych prac , a zdjecia Waszych  kartek beda wysylane indywidualnym osobom i instytucjom.

Czekamy na Wasze prace Kochani !

Do zobaczenia :)

74 views

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.