top of page
  • kornakkatarzyna

zadanie domowe na 7 stycznia

a). Naucz sie czytać opowiadanie ,, Boże Narodzenie '' str. 91 w podręczniku

b). ćw. 2 str. 90 w ćwiczeniach

c). ćw. 3 str. 91 w cwiczeniach

d). ćw. 7 str. 92 w podręczniku - choinkę Filipa narysuj w zeszycie.

e). Pomaluj wklejoną w zeszycie szopkę z nowo narodzonym Jezuskiem.


Do zobaczenia


63 views

Recent Posts

See All

Naucz sie czytac opowiadanie ,, Swieta rodzinne" str. 175 w czytance. Narysuj w zeszycie drzewo geneologiczne swojej rodziny. Dokoncz cwiczenia z lekcji .

Witam, Na ostatnich zajeciach przylaczylismy sie do AKCJI ŻONKILE. Jako pracę domową proszę wykonać: Nauczyc sie czytac opowiadanie pt. ,, Symbole narodowe" str. 171 w podreczniku. cw. 4, str. 171 w c

Witam Prosze, aby w sobote dzieci zalozyly koszulki szkolne. Zadanie domowe: Naucz sie czytac tekst ,, Nasza miedzynarodowa klasa " str. 167 w podreczniku Cw. 5, str. 167 w podreczniku - wypowiedz zap

bottom of page