• kornakkatarzyna

zadanie domowe na 4 listopada

Witam,


a.) ćw. 4, str. 50

b). ćw. 4, str. 51

Zgodnie z poleceniem w ćwiczeniu, przygotuj się do ustnej wypowiedzi oraz ułóż ładne zdania na temat wybranej osoby i zapisz na kartce )

c). zadanie dla osób chętnych na 6- tkę !

ćw. 3, str. 5

W tym poleceniu należy zdobć dodatkowe czyli inne niż w książce informacje na temat wybranego wydarzenia historycznego, które omawialiśmy na ostatniej lekcji historii.


Ze względów technicznych, po przedostatnich zajęciach nie mogłam umieścić zadania domowego, informacji i zdjęć. Dziękuję Wam za piękne przygotowanie się do akcji ,, Czytanie na przerwie'' , ubranie koszulek szkolnych oraz przyniesienie swoich ulubionych książek, wszystkie były interesujące bądz zabawne, a nawet bardzo pouczające.

Do zobaczenia

Pani Kasia
61 views

Recent Posts

See All

Dziękuję wszystkim, ktorzy przyszli w ubiegly piatek do Centrum Polsko - Slowianskiego na spotkanie ze sztuka oraz filmem, a takze bohaterami wieczoru. Zadanie domowe : Sztuka teatralna pt.,, Paszport