• kornakkatarzyna

zadanie domowe na 4 kwietnia

Witam,


Zadanie domowe zgodnie z Waszymi prosbami otrzymujecie Panstwo w grupowej telefonicznej wiadomosci. Wyslane zostalo kilka dni temu. Jednak ze wzgledu na specyficzna sytuacje, w ktorej znalezlismy sie podaje rowniez na stronie:


1. Cw. 2 str. 112 ( dokoncz)

2. Ulóż w zeszycie zdania z wyrazami : jaskółka, wróbelek, królik, wiewiórka, żółw.

3. Napisz jak wygladają w Twoim domu lub w ogrodzie wiosenne porządki oraz które z wymienionych zwierzątek lub ptaszków widzisz na codzień. 

3. Naucz sie pieknie czytac opowiadanie pt. ,, Gdzie ukryła sie wiosna " str. 161 w czytance.

Do zobaczenia !

26 views

Recent Posts

See All

zadanie domowe na 28 marca

Witam serdecznie ! 1. Narysuj swoje ulubione zwierzątko, które masz lub chcialbys/ chcialabys mieć. 2. Napisz w zeszycie o nim kilka zdań. 3. Naucz sie pieknie czytac wierszyk pt. ,, Słoń " . Oto link

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.