• kornakkatarzyna

Zadanie domowe na 30 kwietnia

Witam,


W sobotę nasza szkola dołączyła do akcji Żonkile.

Na lekcji dzieci zapoznały się z historią getta warszawskiego oraz wykonały prace artystyczne. Następnie uczestniczyliśmy w uroczystym apelu szkolnym. Zapraszam do odwiedzenia galerii zdjęć.1. Zadanie domowe z religii do katechezy

,, Zesłanie Ducha Świętego"


2. Zadanie domowe z j.polskiego

Prosze starannie przepisać tekst do zeszytu oraz nauczyć się pięknie czytać:


Jaka wielka jest Warszawa!

Ile domów, ile ludzi,

Ile dumy i radości

W sercach nam stolica budzi !


Ile ulic, szkół, ogrodów,

Placów, sklepów, ruchu, gwaru,

Kin, teatrów, samochodów

I spacerów i obszaru!


Aż się stara Wisła cieszy,

Że stolica tak urosła,

Bo pamięta ją maleńką,

A dziś taka jest dorosła.


Do zobaczenia
67 views

Recent Posts

See All

religia : Zadanie domowe do katechezy ,, Różaniec". Dzieci widziały na ostatniej lekcji religii jak wygląda prawdziwy różaniec oraz zapoznały się z jego znaczeniem i sposobem modlitwy. Tym razem prosz