top of page
  • kornakkatarzyna

zadanie domowe na 3 grudnia

Updated: Feb 6

Dzien dobry.


cw. 2 str. 110 w cwiczeniach

cw. 3 str. 111 w cwiczeniach

cw. 6 str. 112 w cwiczeniach

cw. 7 str. 113 w cwiczeniach ( w wykonaniu zdania prosze o pomoc rodzicow )

Naucz sie pieknie czytac opowiadanie pt. ,, Zdrowa dieta" str. 111 w podreczniku


Do zobaczenia

pani Kasia


53 views

Recent Posts

See All

Naucz sie czytac opowiadanie ,, Swieta rodzinne" str. 175 w czytance. Narysuj w zeszycie drzewo geneologiczne swojej rodziny. Dokoncz cwiczenia z lekcji .

Witam, Na ostatnich zajeciach przylaczylismy sie do AKCJI ŻONKILE. Jako pracę domową proszę wykonać: Nauczyc sie czytac opowiadanie pt. ,, Symbole narodowe" str. 171 w podreczniku. cw. 4, str. 171 w c

Witam Prosze, aby w sobote dzieci zalozyly koszulki szkolne. Zadanie domowe: Naucz sie czytac tekst ,, Nasza miedzynarodowa klasa " str. 167 w podreczniku Cw. 5, str. 167 w podreczniku - wypowiedz zap

bottom of page