• kornakkatarzyna

zadanie domowe na 25 pazdziernika

Witam,

Rodzicom oraz nieobecnym na ostatnich zajeciach uczniom pragne opowiedziec w skrocie, iz na ostatnich zajeciach razem z pozostalymi klasami obchodzilismy Dzien Dwujezycznosci. Naszymi haslami byly :

,, Szlakiem Polskich Parkow Narodowych "

,, Pięnko polskiej przyrody w poezji oraz prozie "

Mielismy rowniez okazje spiewac piosenki oraz uczestniczyc w roznych konkursach, a uwienczeniem wieczoru byl pyszny tort upieczony specjalnie na ta okazje.

Nasza klasa jako jedna z dwoch na cala szkole zostala wyrozniona przez Pania Dyrektor za piekne prezentowanie sie w szkolnych koszulkach . Brawo !!! Nagroda bedzie pizza :))

Na zadanie domowe prosze wykonac zadany juz tydzien temu plakat .

Format dowolny ( najmniejszy A 4)

Metoda dowolna

Miejsca na plakacie prosze opisac

cw. 1 i 2 str 17 Geografia