top of page
  • kornakkatarzyna

zadanie domowe na 21 stycznia

Zadanie domowe z katechezy

a). str. 38-39

b). str. 40-41


Zadanie domowe z j.polskiego

a). Naucz sie czytac opowiadanie pt.,, Morski pokoj" str. 135 w podreczniku

b). ćw. 6, str. 136 w podreczniku

c). ćw. 2 i 3, str. 134 w cwiczeniach

d). Dokoncz malowac kolorowe akwarium.


Do zobaczenia

Pani Kasia

47 views

Recent Posts

See All

Naucz sie czytac opowiadanie ,, Swieta rodzinne" str. 175 w czytance. Narysuj w zeszycie drzewo geneologiczne swojej rodziny. Dokoncz cwiczenia z lekcji .

Witam, Na ostatnich zajeciach przylaczylismy sie do AKCJI ŻONKILE. Jako pracę domową proszę wykonać: Nauczyc sie czytac opowiadanie pt. ,, Symbole narodowe" str. 171 w podreczniku. cw. 4, str. 171 w c

Witam Prosze, aby w sobote dzieci zalozyly koszulki szkolne. Zadanie domowe: Naucz sie czytac tekst ,, Nasza miedzynarodowa klasa " str. 167 w podreczniku Cw. 5, str. 167 w podreczniku - wypowiedz zap

bottom of page