top of page
  • wieslawahospod

Zadanie domowe na 2 marca

J.POLSKI-


  1. Proszę nauczyć sie bardzo ładnie (płynnie ) czytać pierszy akapit ( pierwszą z trzech cześci tekstu) "Polowanie na slonia" st. 111 podręcznika- czytanki . Będziecie czytać na oceny. Prosze zapoznać sie z całym tekstem na str. 111.


2. Proszę powtórzyć lub nauczyć sie nazw wszystkich miesiecy roku i dni tygodnia ,

z ich poprawną pisownią str. 105 .


3. Proszę przygotować sie do sprawdzianu ze znajomośi wyrazów z "ó" niewymiennym

takich jak: jaskółka, wróbel, przepiórka, królik, żółw, wiewiórka , róża , ogórek str. 68

ćwiczeń. oraz : krótki, wkrótce, kłótnia, córka, chór, który, mózg, ołówek, półka, póżno,

różowy, żółtko, żółty, żódło, dopóki.

4) Ćw, 4a. str.76, 7a,str.79, 1a. str.80 i 2a str. 81 podręcznika do ćwiczeń.


Prosze uczniów, którzy zgłosili chęć przygotowania pracy plastycznej i którzy

wiekowo kwalifikują sie do przystąpienia do konkursu "Być Polakiem" , rozpoczęli już

pracę nad swoim projektem.


Zyczę wszystkim wspaniałego wypoczynku ale rónoczśnie zachecam do poświecenia

części wolnego czasu na bardzo dobre przygotowanie się do następnych zajęć.


Wiesława Hospod

15 views

Recent Posts

See All

Zadanie domowe na 10 lutego

RELIGIA- W ramach powtórki prosze odpowiedzieć na pytania, na stronie 38 podręcznika. J.POLSKI- 1)Poszę sie nauczyć czytać całość lub fragment opowiadania pt. "Rekin", str.107 podręcznika -czytanki, 2

Zadanie domowe na 3 lutego

RELIGIA- Prosze opisac w zeszycie swoimi slowami , w jaki sposob Izraelici przeszli przez Morze Czerwone ? J.POLSKI- PRZYIMEK 1)Prosze zapamietac, ze przyimki to wyrazy , ktore znajduja sie przy rzecz

Zadanie domowe na 27 stycznia

Prosze pamietac o zlozeniu zyczen Waszym babciom i dziadkom z okazji ich swieta. RELIGIA- Cwiczenie str.33 - prosze podpisac i dorysowac obrazki. J.POLSKI- Prosze nauczyc sie nazw miesiecy oraz ich pi

bottom of page