• kornakkatarzyna

zadanie domowe na 2 grudnia

Updated: Jan 23

Na ostatniej lekcji omawialismy temat ,, Bogurodzica - arcydzieło z zagadkami ".

a). Na podstawie zdjęć rekopisów Bogurodzicy, które znajdują się w książce na str. 54 i 62 oraz obejrzanej w szkole pracy oraz zdjęć poniżej, przepisz ręcznie przynajmniej pierwszą zwrotkę tej pieśni, najlepiej obydwie. Zastosuj ozdobnictwo, staranne pismo oraz ładny papier.

b). ćw. 3 str. 67

c). ćw. 6 str. 68

WAŻNE !!!

PRZYPOMINAM WAM, ZE W PIATEK NIE MA ZAJEC W SZKOLE.

WSZYSCY SPOTYKAMY SIE W CENTRUM POLSKO-SLOWIANSKIM. ADRES ZNAJDUJE SIE NA PLAKACIE POD ZDJECIAMI. SPOTYKAMY SIE W GODZINACH 6.20PM - 9 PM, CZYLI TAK JAK ODBYWAJA SIE ZAJECIA SZKOLNE.

PROSZE WSZYSTKICH O PUNKTULANOSC ORAZ OBECNOSC.

INFORMACJE ORAZ PLAKAT PRZESŁAŁAM TAKZE WASZYM RODZICOM, KTORZY ROWNIEZ SA ZAPROSZENI.

Do zobaczenia

pani Kasia