• kornakkatarzyna

zadanie domowe na 19 listopada

W miniony piątek obchodziliśmy listopadowe Święto Odzyskania Niepodległości.

Śpiewaliśmy ojczysty hymn ( akcja "Szkoła do hymnu") oraz wzięliśmy udzaił w wydarzeniu "Bez korzeni nie ma skrzydeł". Wspólnie zaspiewany hymn mozna uslyszec na szkolnym FB - link Wam wyslalam. Nasze prace i pamiatkowe zdjecia, takze sa dostepne czesciowo na wymienionym portalu szkolnym, natomiast reszte przeslalam Wam w prywatnych wiadomosciach. Mam nadzieje, ze miło spedziliscie ten dzien.


Zadanie domowe:


Czym dla Ciebie jest WOLNOŚĆ ...?


60- 100 słów

54 views

Recent Posts

See All

Historia: Rozwiaz krzyzowke cw. 5 str. 116 J.polski: 1. Odszukaj w internecie swoj chinski znak zodiaku ( lekcja - str. 125 w podreczniku) Przeczytaj ogolny opis oraz wypisz w zeszycie lub na kartce