• kornakkatarzyna

zadanie domowe na 19 listopada

W miniony piątek obchodziliśmy listopadowe Święto Odzyskania Niepodległości.

Śpiewaliśmy ojczysty hymn ( akcja "Szkoła do hymnu") oraz wzięliśmy udzaił w wydarzeniu "Bez korzeni nie ma skrzydeł". Wspólnie zaspiewany hymn mozna uslyszec na szkolnym FB - link Wam wyslalam. Nasze prace i pamiatkowe zdjecia, takze sa dostepne czesciowo na wymienionym portalu szkolnym, natomiast reszte przeslalam Wam w prywatnych wiadomosciach. Mam nadzieje, ze miło spedziliscie ten dzien.


Zadanie domowe:


Czym dla Ciebie jest WOLNOŚĆ ...?


60- 100 słów

52 views

Recent Posts

See All

zadanie domowe na 3 grudnia

j.polski a).cw. 7- 11 str. 30 w cwiczeniach b).cw. 1 i 2 str. 52-53 w podreczniku c). Za co jestes najbardziej wdzięczny/na ? Napisz kilka zdań. historia a).Przecztaj caly material do lekcji ,, Polacy