top of page
  • wieslawahospod

Zadanie domowe na 17 maja


Akcja Żonkile w naszej szkole -program artystyczny upamiętniający rocznicę powstania w gettcie warszawskim.


  1. HISTORIA-

Ćw. 1, str.99 i ćw. 10 str.103


2. J. POLSKI-

Proszę napisać 5 zdań odpowiadajacych na pytanie : " Co czujesz słysząc o śmierci tak

wielu niewinnych ludzi w trakcie powstania, w gettcie warszawskim, w obozach

koncentracyjnych lub w trakcie działań wojennych ?"Wiesława Hospod

38 views0 comments

Recent Posts

See All

Zadanie domowe na 3 maja

1.J.POLSKI- Proszę przygotować sie do testu. Zakres tematyczny: -lektura szkolna, " Ptaszki w klatce " Ignacego Krasickiego -Jan Kochanowski jako przedstawiciel renesansu, ojciec literatury polskiej o

Zadanie domowe na 12 kwietnia

1.J.POLSKI- -- Proszę nauczyć się bardzo dobrze czytać fragment oraz zapoznać się z całym tekstem " Do sukcesu nie ma drogi na skróty" , str.184-185. --Proszę zastanowić się nad odpowiedziami 1-7 str.

Comments


bottom of page