top of page
  • wieslawahospod

Zadanie domowe na 16 grudnia


Religia,

Prosze odpowiedziec na pytania ze str.24 oraz napisac w zeszycie , jak przygotujesz swoje

serce na przyjscie Jezusa?


J. polski

Prosze zrobic cw.2 str.40 z podrecznika do cwiczen.


Prosze napisac w zeszycie ,z czym kojarzy Ci sie wigilia i Swieta Bozego Narodzenia?


PROSZE PRZYNIESC KLEJ.


W sobote, 16 grudnia bedziemy miec wigilie klasowa. Na te okazje prosze pocwiczyc

spiewanie koledy " Przybiezeli do Betlejem "oraz " Dzisiaj w Betlejem".


Do zobaczenia

Wieslawa Hospod

37 views

Recent Posts

See All

Zadanie domowe na 2 marca

J.POLSKI- Proszę nauczyć sie bardzo ładnie (płynnie ) czytać pierszy akapit ( pierwszą z trzech cześci tekstu) "Polowanie na slonia" st. 111 podręcznika- czytanki . Będziecie czytać na oceny. Prosze z

Zadanie domowe na 10 lutego

RELIGIA- W ramach powtórki prosze odpowiedzieć na pytania, na stronie 38 podręcznika. J.POLSKI- 1)Poszę sie nauczyć czytać całość lub fragment opowiadania pt. "Rekin", str.107 podręcznika -czytanki, 2

Zadanie domowe na 3 lutego

RELIGIA- Prosze opisac w zeszycie swoimi slowami , w jaki sposob Izraelici przeszli przez Morze Czerwone ? J.POLSKI- PRZYIMEK 1)Prosze zapamietac, ze przyimki to wyrazy , ktore znajduja sie przy rzecz

bottom of page