top of page
  • kornakkatarzyna

zadanie domowe na 17 grudnia

zadanie domowe z katechezy:

str. 34 i 74


zadanie domowe z j.polskiego:

a). cw. 3, 4, 6 str. 119-120 w cwiczeniach

b). cw. 7, str. 121 ( z pomoca rodzicow ) w cwiczeniach

c). Naucz sie czytac opowiadanie ,, Ogrodnicy" , str. 119 w podreczniku


Zachecam do wziecia udzialu w zaczętej akcji Dar Serca ...


47 views

Recent Posts

See All

Naucz sie czytac opowiadanie ,, Swieta rodzinne" str. 175 w czytance. Narysuj w zeszycie drzewo geneologiczne swojej rodziny. Dokoncz cwiczenia z lekcji .

Witam, Na ostatnich zajeciach przylaczylismy sie do AKCJI ŻONKILE. Jako pracę domową proszę wykonać: Nauczyc sie czytac opowiadanie pt. ,, Symbole narodowe" str. 171 w podreczniku. cw. 4, str. 171 w c

Witam Prosze, aby w sobote dzieci zalozyly koszulki szkolne. Zadanie domowe: Naucz sie czytac tekst ,, Nasza miedzynarodowa klasa " str. 167 w podreczniku Cw. 5, str. 167 w podreczniku - wypowiedz zap

bottom of page