top of page
  • kornakkatarzyna

zadanie domowe na 14 stycznia

Updated: Feb 6

Witam w Nowym Roku !


Proszę wykonać:


ćw. 6, str. 91 w podręczniku

ćw. 4, str. 91 w ćwiczeniach

ćw. 6, str. 92 w ćwiczeniach ( uzupełnij zdania wyrazami z ramki, przepisz tekst do zeszytu i naucz sie go czytać )

ćw. 7 str. 92 w ćwiczeniach


Życzę radosnego Święta Objawienia Pańskiego !

pani Kasia






62 views

Recent Posts

See All

Naucz sie czytac opowiadanie ,, Swieta rodzinne" str. 175 w czytance. Narysuj w zeszycie drzewo geneologiczne swojej rodziny. Dokoncz cwiczenia z lekcji .

Witam, Na ostatnich zajeciach przylaczylismy sie do AKCJI ŻONKILE. Jako pracę domową proszę wykonać: Nauczyc sie czytac opowiadanie pt. ,, Symbole narodowe" str. 171 w podreczniku. cw. 4, str. 171 w c

Witam Prosze, aby w sobote dzieci zalozyly koszulki szkolne. Zadanie domowe: Naucz sie czytac tekst ,, Nasza miedzynarodowa klasa " str. 167 w podreczniku Cw. 5, str. 167 w podreczniku - wypowiedz zap

bottom of page