top of page
  • wieslawahospod

Zadanie domowe na 13 stycznia

1/Religia-

Prosze przeczytac tekst "Objawienie Panskie" ze strony 27, zapamietac imiona krolow oraz nazwy ofiarowanych Jezusowi darow.


2/J. polski-

Z podrecznika -czytanki :zapamietac nowe slowka ze str.104,

Nauczyc sie czytac tekst" Chce robic to, co chce ". str.77


Z podrecznika do cwiczen, prosze zrobic cw.6 i 7 ze str.42 oraz 8 i 9 ze str.43.


Przypominam o poprawkowym dyktandzie ( o Wroclawiu).


Wieslawa Hospod31 views

Recent Posts

See All

Zadanie domowe na 2 marca

J.POLSKI- Proszę nauczyć sie bardzo ładnie (płynnie ) czytać pierszy akapit ( pierwszą z trzech cześci tekstu) "Polowanie na slonia" st. 111 podręcznika- czytanki . Będziecie czytać na oceny. Prosze z

Zadanie domowe na 10 lutego

RELIGIA- W ramach powtórki prosze odpowiedzieć na pytania, na stronie 38 podręcznika. J.POLSKI- 1)Poszę sie nauczyć czytać całość lub fragment opowiadania pt. "Rekin", str.107 podręcznika -czytanki, 2

Zadanie domowe na 3 lutego

RELIGIA- Prosze opisac w zeszycie swoimi slowami , w jaki sposob Izraelici przeszli przez Morze Czerwone ? J.POLSKI- PRZYIMEK 1)Prosze zapamietac, ze przyimki to wyrazy , ktore znajduja sie przy rzecz

bottom of page