top of page
  • kornakkatarzyna

zadanie domowe na 13 stycznia

Updated: Jan 23

Witam serdecznie w Nowym Roku !


Proszę zapoznać się z tematem lekcji ,, Region pomorski " str. 20-21 ( geografia).

Po dokładnym przeczytaniu materiału, napisz kilka ogólnych zdań na temat POMORZA, a następnie wybierz jedno z miejsc charakterystycznych dla tego terenu, które najbardziej spodobało ci się i wyjaśnij dlaczego.


Do wyboru :

- Kraina Kaszubów

- Bursztyn

- Gdańsk

- Morze BałtyckieŻyczę radosnego Święta Objawienia Pańskiego !

pani Kasia
49 views

Recent Posts

See All

Witam cw. 3, 4, 5, str. 94-95 obowiazkowo wszyscy cw. 6 , str. 95 dla chetnych Prosze przyniesc ksiazke do j.polskiego i geografii W najblizszy piatek spotkamy sie przy stole wigilijnym. Prosze ubrac

Dziękuję wszystkim, ktorzy przyszli w ubiegly piatek do Centrum Polsko - Slowianskiego na spotkanie ze sztuka oraz filmem, a takze bohaterami wieczoru. Zadanie domowe : Sztuka teatralna pt.,, Paszport

bottom of page