top of page
  • wieslawahospod

Zadanie domowe na 1 grudnia

J.polski

1] Prosze napisac z jakimi kolorami kojarzy Ci sie jesien?

2} Z podrecznika - czytanki str.61, prosze nauczyc sie czytac legende " O stworzeniu

Podhala".

Uczniowie majacy problemy z czytaniem proszeni sa o cwiczenie czytania z elementarza

sylabowego , a nastepnie przejscie do zadania z podrecznika dla klasy IV.

3] Prosze sie dobrze przygotowac do dyktanda , cw.2, str.48.

4] Z podrecznika do cwiczen, prosze zrobic wszystkie cwiczenia poczawszy od cw, 7

ze str.35 do str 37 wlacznie.


Wieslawa Hospod

32 views

Recent Posts

See All

Zadanie domowe na 2 marca

J.POLSKI- Proszę nauczyć sie bardzo ładnie (płynnie ) czytać pierszy akapit ( pierwszą z trzech cześci tekstu) "Polowanie na slonia" st. 111 podręcznika- czytanki . Będziecie czytać na oceny. Prosze z

Zadanie domowe na 10 lutego

RELIGIA- W ramach powtórki prosze odpowiedzieć na pytania, na stronie 38 podręcznika. J.POLSKI- 1)Poszę sie nauczyć czytać całość lub fragment opowiadania pt. "Rekin", str.107 podręcznika -czytanki, 2

Zadanie domowe na 3 lutego

RELIGIA- Prosze opisac w zeszycie swoimi slowami , w jaki sposob Izraelici przeszli przez Morze Czerwone ? J.POLSKI- PRZYIMEK 1)Prosze zapamietac, ze przyimki to wyrazy , ktore znajduja sie przy rzecz

bottom of page